Misyonumuz

Ekol Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon hizmetinin her aşamasında, danışman doktorlar, uzman fizyoterapistler, diyetisyen, hidroterapist, konuşma terapisti, psikolog, ortez-protez uzmanı ile bir ekip olup multidisipliner bir tedavi yaklaşımını benimser.

Ekol Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon olarak en büyük amaçlarımız çalışkan  , başarılı , özverili ,dürüst , insan sevgisini ön plana çıkaran , mesleğini iyi bir şekilde icra etmeye çalışan , mesleki anlamda kendini her zaman geliştiren uzmanları ile sizlere daha iyi hizmet vermek olmuştur.
Hedeflerimiz bu sektörde doğru kişiden doğru zamanda  hizmet almalarını sağlamak olmuştur. Bu hedeflerimize emin adımlarla yürürken hastalarımızın da göstermiş oldukları azim  , hırs ,özveri ve başarıları bizleri son derece onure ve motive etmiştir.
Her zaman pozitif , güler yüzlü , neşeli , samimi  kalarak ,  hastalarımıza en iyi hizmeti sunmaya çalışırken ihtiyaç duyduğunuz alanlarda doğru zaman da ve  doğru kişi ile destek almalarını sağlamak olmuştur.

Ekol Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon olarak çabalarımızda ve başarılarımızda bizlere  katkıda bulunan tüm hastalarımıza minnettarız.

Call Now ButtonHEMEN ARA